Електронска адреса.
Igor J.

Igor J. бара дадилка

Аеродром, СкопјеОд 500 МКД за еден ден
 • СочувајСочувано

Baram zensko lice samo za cuvanje na dete/bebe koe e na vozrast od 6 meseca. Se raboti za cuvanje na dve nedeli vo mesecot 12 dena (od ponedelnik do sabota) preku edna nedela. Se naogjave so kukja vo naselba lisice blisku do trgovskiot.

Телефонски број: видливо само за членови

FacebookInstagram

Работа

Време: договорено поединечно

Плаќа: Од 500 МКД за еден ден

Возраст: 28-40 год.

Чување деца
 • Може да работи во свој дом

 • Може да работи со инвалиди

 • Може да работи со миленичиња

 • Може да оди надвор со деца

 • Може да пазари

 • Може да готви

 • Може да чисти

 • Има возачка дозвола

 • Има автомобил

 • Не пуши

Образование

Јазици: Македонски