Електронска адреса.
Simona L.

Simona L. бара дадилка

Центар, Скопје
 • СочувајСочувано

Zdravo. Јас сум Vesna . Барам дадилка Зa pomos okolu cuvanje na 2 bliznacinja stari 4ipol meseci. Dadilkata nema da e sama so decata. Lokacija Vodno- sproti drzavna bolnica. Ја чекам вашата порака.

Телефонски број: видливо само за членови

FacebookInstagram

Работа

Време: договорено поединечно

Чување деца
 • Може да работи во свој дом

 • Може да работи со инвалиди

 • Може да работи со миленичиња

 • Може да оди надвор со деца

 • Може да пазари

 • Може да готви

 • Може да чисти

 • Има возачка дозвола

 • Има автомобил

 • Не пуши

 

Ваши деца

 1. 0-1 годишно девојче

 2. 0-1 годишно момче