Електронска адреса.
Dalibor F.

Dalibor F. бара дадилка

Центар, СкопјеОд 199 МКД за еден час
 • СочувајСочувано

Здраво. Јас сум Dalibor. Бараме дадилка За 2 деца, едно бебе и едно мало девојче од 2 годинки. Најмногу ни треба поддршка со поголемата ќерка, со чување во дома и шетање надвор во паркови во близина, со ранење, и со менување пелени.

Нудиме 200 ден на час. Поддршката ни треба од 0800-1400 неколку дена во неделата и сабота, и од 1600-1900 попладне понеделник до петок.

Није сме во Центар, Скопје, блиско до Рамстор. Ја чекаме вашата порака.

Телефонски број: видливо само за членови

FacebookInstagram

Работа

Време: договорено поединечно

Плаќа: Од 199 МКД за еден час

Чување деца
 • Може да работи во свој дом

 • Може да работи со инвалиди

 • Може да работи со миленичиња

 • Може да оди надвор со деца

 • Може да пазари

 • Може да готви

 • Може да чисти

 • Има возачка дозвола

 • Има автомобил

 • Не пуши

 

Ваши деца

 1. 2-3 годишно девојче

 2. 0-1 годишно девојче