Електронска адреса.
Aneta J.

Aneta J.

Скопје28 години3 години искуствоОд 130 МКД за еден час

Zdravo! Moeto ime e Ane.
Nie nudime uslugi :
-Cistenje na stan,kukja,kancelarija,zgradi
Koj ima potreba od zeni za cistenje moze da me kontaktira na br ili viber ve ocekuvame. ☺️

Телефонски број: видливо само за членови

FacebookInstagram

0 препорачува
Работа

Време: договорено поединечно

Плаќа: Од 130 МКД за еден час

Искуство: 3 години

Одржување на домаќинство

Услуги

  1. Чистење станови

  2. Чистење куќи

  3. Чистење прозори

  4. Чистење автомобили

  5. Пеглање

  6. Миење садови

 

Опрема за чистење: Имам свое

Образование

Средно